Põhiline Auhinnad 2021. aasta Grammy auhindade võitjad: vaadake täielikku nimekirja

2021. aasta Grammy auhindade võitjad: vaadake täielikku nimekirja

Trevor Noahi korraldatud 2021. aasta Grammy auhinnad algavad täna õhtul ametlikult Los Angeleses ning toimuvad virtuaalselt otseülekannetena kogu riigis.

Sel aastal juhib Beyoncé üheksa nominatsiooni paketti, olles seega 79 nominatsiooniga Grammy ajaloos suuruselt teine ​​nominent. Praegu on ta seotud Paul McCartneyga.



Teiste silmapaistvate nominentide hulka kuuluvad tänavu Taylor Swift, Roddy Rich, Dua Lipa ja BTS, viimased, kes on kandideerinud kõigi aegade esimese Grammy kategoorias kategoorias Parim pop / duo.

63. Grammy auhinnad edastatakse CBS-i vahendusel.

Püsige lainel, kui värskendame võitjate nimekirja hiljem täna õhtul, kui 2021. aasta Grammy auhinnad jõuavad eetrisse kell 20.00 ET. Praegu vaadake allpool kogu seda aastat ja vabandage nominente.



AASTA ALBUM
Koletis , Jhené Aiko
Must Pumas (Deluxe Edition) , Must Pumas
Igapäevane elu , Külm mäng
Djesse vol. 3 , Jacob Collier
Naised muusikas Pt. III , HAIM
Tulevane nostalgia , Dua Lipa
Hollywood ja vabasta verejooks , Post Malone
VÕITJA: Rahvaluule , Taylor Swift

AASTA ARUANNE
'Must paraad' - Beyoncé
'Värvid' - must Pumas
'Rockstar' - DaBaby koos Roddy Ricchiga
'Ütle nii' - Doja kass
VÕITJA: 'Kõik, mida ma tahtsin' - Billie Eilish
'Ära ja apost alusta kohe' - Dua Lipa
'Suhtlusringid' - postitage Malone
'Savage' - Megan Thee täkk Beyoncé esituses

sabrina puusepa poiss -sõber nüüd 2018

AASTA LAUL
'Must paraad' - Beyonce
'Kast' - Roddy Ricch
'Kardigan' - Taylor Swift
'Suhtlusringid' - postitage Malone
'Ära ja apost alusta kohe' - Dua Lipa
'Kõik, mida ma tahtsin' - Billie Eilish
VÕITJA: 'Ma võin hingata' - H.E.R.
'Kui maailm oleks lõppemas' - JP Saxe, Julia Michaels



PARIM UUS KUNSTNIK
Ingrid Andress
Phoebe Bridgers
Chika
Noah Cyrus
D Suits
Doja kass
Kaytranada
VÕITJA: Megan Thee täkk

PARIM POP SOLO ESITUS
'Nami' - Justin Bieber
'Ütle nii' - Doja kass
'Kõik, mida ma tahtsin' - Billie Eilish
'Ära ja apost alusta kohe' - Dua Lipa
VÕITJA: 'Arbuusisuhkur' - Harry Styles
'Kardigan' - Taylor Swift

PARIM POP DUO / GRUPI ESITUS
'Un Dia (üks päev) - J Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny & Tainy
'Kavatsused' - Justin Bieber, esitades Quavo
'Dünamiit' - BTS
VÕITJA: 'Vihm minu peale' - Lady Gaga koos Ariana Grandega
'Pagulus' - Taylor Swift koos Bon Iveriga

PARIM TRADITSIONAALNE POP VOKAALBUM
Sinine vihmavari , (Burt Bacharach ja) Daniel Tashian
Tõeline armastus: Cole Porteri tähistamine , Harry Connick, noorem
VÕITJA: Ameerika standard , James Taylor
Järgige reegleid , Rufus Wainwright
Judy , Renée Zellweger

PARIM POPI VOKAALBUM
Muutused , Justin Bieber
Chromatica , Lady Gaga
VÕITJA: Tulevane nostalgia , Dua Lipa
Peenike joon , Harry Styles
Rahvaluule , Taylor Swift

PARIM TANTSU SALVESTUS
'Minu meelest' - Diplo ja SIDEPIECE
'Minu kõrge' - avalikustamine, milles osalevad Aminé & Slowthai
'Erinevus' - Fluor, milles esinevad Toro y Moi
'Mõlemad meist' - Jayda G.
VÕITJA: '10% '- Kaytranada, kaasa arvatud Kali Uchis

PARIM TANTS / ELEKTRONILINE ALBUM
Peksan mina , Ark
Planeet ja vabandage hullu , Baauer
Energia , Avalikustamine
VÕITJA: Bubba , Kaytranada
Hea usk , Tehtud

PARIM KAASAEGNE INSTRUMENTAALALBUM
Aksioom , Christian Scott ja Tunde Adjuah
Unistuse kronoloogia: elage Village Vanguardis , Jon Batiste
Minge trepist , Must viiul
Ameeriklane , Grégoire Maret, Romain Collin ja Bill Frisell
VÕITJA: Otseülekanne Royal Albert Hallis , Snarky kutsikas

PARIM KIVI ESITUS
VÕITJA: 'Shameika' - Fiona Apple
'Ei' - suur varas
'Kyoto' - Phoebe Bridgers
'Sammud' - HAIM
'Hoia kõrgel' - Brittany Howard
'Päevavalgus' - Grace Potter

PARIM MUUSIKAVIDEO
VÕITJA: 'Pruuni naha tüdruk' - Beyoncé

'Elu on hea' - tulevik, milles osaleb Drake
'Lukustus' - Anderson. Paak
'Armastan sind' - Harry Styles
'Koljat' - Woodkid

PARIM MUUSIKAFILM
Beastie Poiste lugu , Beastie poisid
Must on kuningas , Beyoncé
Me oleme Freestyle Armastus Kõrgeim , Freestyle Armastus Kõrgeim
VÕITJA: Linda Ronstadt: minu hääle heli , Linda Ronstadt
See väike Ol & apos Band Texast , ZZTop

PARIM METALLI TULEMUSLIKKUS
VÕITJA: 'Bum-Rush' - kehade arv

'Alt' - kood Orange
'Vahepealne' - sel hetkel
'Vereraha' - moon
'Täitja- ja apossimaks (kirve kiik) - otseülekanne' - jõuülekanne

PARIM ROCK LAUL
'Kyoto' - Phoebe Bridgers
'Eile kadunud' - Tame Impala
'Ei' - suur varas
'Shameika' - Fiona Apple
VÕITJA: 'Püsi kõrgel' - Brittany Howard

PARIM KIVIALBUM
Kangelane ja vabandage surm , Purskkaevud D.C.
Kiwanuka , Michael Kiwanuka
Päevavalgus , Grace Potter
Heli ja raev , Sturgill Simpson
VÕITJA: Uus ebanormaalne , Löögid

PARIM ALTERNATIIVNE MUUSIKAALBUM
VÕITJA: Too poldilõikurid , Fiona Apple
Hüperruum , Beck
Karistaja , Phoebe Bridgers
James , Brittany Howard
Aeglane kiirustamine , Tame Impala

PARIM R&B ESITUS
'Välk ja äike' - Jhené Aiko, John Legend
VÕITJA: 'Must paraad' - Beyoncé
'Kõik, mida ma vajan' - Jacob Collier koos Mahalia ja Ty Dolla $ ign
'Kitsepea' - Brittany Howard
'See Me' - Emily King

PARIM TRADITSIONAALNE R & B ETENDUS
'Istuge maha' - Baylori projekt, milles osalevad Jean Baylor ja Marcus Baylor
'Ei tea, mida ta minust arvab' - Chloe X Halle
'Lase mul minna' - Mykal Kilgore
VÕITJA: 'Kõik teie jaoks' - Ledisi
'Kaugus' - Yebba

PARIM R&B LAUL
VÕITJA: 'Parem kui ma kujutan ette' - Robert Glasper, kaasa mänginud H.E.R. & Meshelli Ndegeocello

'Must paraad' - Beyoncé
'Kokkupõrge' - Tiana Major9 ja EARTHGANG
'Tee ära' - Chloe X Halle
'Aeglusta' - jäta vahele Marley ja H.E.R.

PARIM PROGRESSIIVNE R&B ALBUM
Koletis , Jhené Aiko
Jumalatu tund , Chloe X Halle
Vabad kodanikud , Vabad kodanikud
F ** k Yo tunded , Robert Glasper
VÕITJA: See on see, mis ta on , Thundercat

PARIM R&B ALBUM
Õnnelik 2 Ole siin , Ant Clemons
Võta aega , Giveon
Armastust tunda / d , Luke James
VÕITJA: Suurem armastus , John Legend
Kõik tõusevad , Gregory Porter

PARIM RÄPPI ESITAMINE
'Sügav aukartus' - suur Sean, kus osaleb Nipsey Hussle
'Bop' - DaBaby
'Mis ja vabandage Poppinit' - Jack Harlow
'Suurem pilt' - Lil Baby
VÕITJA: 'Metslane' - Megan Thee täkk Beyoncéga
'Dior' - popsuits

PARIM meloodiline räppide jõudlus
'Rockstar' - DaBaby koos Roddy Ricchiga
'Naera kohe, nuta hiljem' - Drake, kaasa teeb Lil Durk
VÕITJA: 'Lukustus' - Anderson. Paak
'Kast' - Roddy Ricch
'Kõrgeim toas' - Travis Scott

PARIM RAPPILAUL
'Suurem pilt' - Lil Baby
'Kast' - Roddy Rich
'Naera kohe, nuta hiljem' - Drake, kaasa teeb Lil Durk
'Rockstar' - DaBaby koos Roddy Ricchiga
VÕITJA: 'Savage' - Megan Thee täkk Beyoncéga)

PARIM RAPIALBUM
Mustad harjumused , D Suits
Alfred , Freddie Gibbs ja Alkeemik
Kirjalik tunnistus , Jay Electronica
VÕITJA: King & aposs Haigus ,
Allegooria , Royce da 5 & apos9 '

PARIM RIIGI SOLOLOOTUS
„Pange see oma kodulaulu sisse” - Ericu kirik
'Kes sa arvasid mind olevat' - Brandy Clark
VÕITJA: 'Kui mu Amy palvetab' - Vince Gill
'Must nagu mina' - Mickey Guyton
'Sinilind' - Miranda Lambert

PARIM RIIGI DUO / GRUPI TULEMUS
'Terve öö' - vennad Osborne
VÕITJA: '10 000 tundi' - Dan + Shay ja Justin Bieber
'Ookean' - leedi A
'Suhkrumantel' - väike suurlinn
'Mõned inimesed teevad' - vana domineerimine

PARIM RIIGILAUL
'Sinilind' - Miranda Lambert
'Luud' - Maren Morris
VÕITJA: 'Rahvarohke laud' - Kõrgemad naised
'Rohkem südameid kui minu oma' - Ingrid Andress
'Mõned inimesed teevad' - vana domineerimine

PARIM RIIGI ALBUM
Lady Like , Ingrid Andress
Teie elu on rekord , Brandy Clark
VÕITJA: Metsamärk , Miranda Lambert
Öö , Väike suurlinn
Mitte kunagi , Ashley McBryde

PARIM UUE VANA ALBUM
Laulud Bardost , Laurie Anderson, Tenzin Choegyal ja Jesse Paris Smith
Perifeeria , Priya Darshini
Vorm // Vähem , Superpositsioon
VÕITJA: Rohkem kitarrilugusid , Jim 'Kimo' West
Meditatsioonid , Cory Wong ja Jon Batiste

PARIM PARANDATUD JAZZ SOLO
'Guinevere' - Christian Scott ja Tunde Adjuah
'Pachamama' - Regina Carter
'Celia' - Gerald Clayton
VÕITJA: 'Kõik bluusid' - Chick Corea
'Moe Honk' - Joshua Redman

PARIM JAZZI VOKAALBUM
TEMA , Thana Alexa
VÕITJA: saladused on parimad lood , Kurt Elling Kaasas Danilo Pérez
Kaasaegsed esivanemad , Carmen Lundy
Püha tuba: otseülekanne Alte Operis , Somi Frankfurdi raadio bigbändiga
Mida ja kiirustage , Kenny Washington

PARIM JAZZI INSTRUMENTAALALBUM
Iga kallutatud hetke pakkumispaigas , Ambrose Akinmusire
Ootel mäng , Terri Lyne Carrington ja sotsiaalteadused
Toimub: elage Village Vanguardis , Gerald Clayton
VÕITJA: Triloogia 2 , Chick Corea, Christian McBride ja Brian Blade
Ümber , Redman Mehldau McBride Blade

PARIM SUUR JAZZI KOGUNEMISALBUM
Dialoogid võistluse kohta , Gregg august
MONK ja aposestra mängib John Beasleyt , John Beasley
Mittemateriaalne vahel , Orrin Evans ja The Captain Black Big Band
Laulud, mis sulle meeldivad palju , John Hollenbeck koos Theo Bleckmanni, Kate McGarry, Gary Versace ja Frankfurdi raadio bigbändiga
VÕITJA: Andmehärrad , Maria Schneideri orkester

PARIM LATIINNE JAZZ-ALBUM
Traditsioonid , Afro-Peruu džässiorkester
VÕITJA: Neli küsimust , Arturo O & aposFarrill & The Afro Latin Jazz Orchestra
Unistuste linn , Chico Pinheiro
Tuul ja aeg - otseülekanne Tokios Blue Note'is , Gonzalo Rubalcaba ja Aymée Nuviola
Trane ja vabandage rõõmu , Poncho Sanchez

PARIM evangeeliumi esitus / laul
'Imeline on sinu nimi' - Melvin Crispell III
'Vabastamine (otseülekanne)' - Ricky Dillard, Tiff Joy
'Tule koos' - Rodney 'Darkchild' Jerkins esitleb: head uudised
'Võitis ja apost lasi lahti' - Travis Greene
VÕITJA: 'Movin & apos On' - Jonathan McReynolds & Mali Music

PARIM KAASAEGSE KRISTLIKU MUUSIKA ESITUS / LAUL
'Õnnistus (otseülekanne)' - Kari Jobe, Cody Carnes ja kõrguse kummardamine
'Pühapäeva hommik' - Lecrae, Kirk Franklin
'Püha vesi' - meie, kuningriik
'Kuulus (ma usun)' - Tauren Wells, kaasa mänginud Jenn Johnson
VÕITJA: 'Seal oli Jeesus' - Zach Williams ja Dolly Parton

PARIM evangeeliumialbum
2-sekundiline tuul: valmis , Anthony Brown ja grupiteraapia
Minu austusavaldus , Myron Butler
Koorijuht , Ricky Dillard
VÕITJA: PJ järgi evangeelium , PJ Morton
Kierra , Kierra Sheard

PARIM KAASAEGNE KRISTLIK MUUSIKAALBUM
Jookse Isa juurde , Cody Carnes
Kõik mu parimad sõbrad , Hillsong Young & Free
Püha vesi , Me Kuningriik
Taeva kodanik , Tauren Wells
VÕITJA: Jeesus on kuningas , Kanye West

PARIMAD JUUREDE GOSPEL ALBUM
Ilus päev , Mark Bishop
20/20 , Krabi perekond
Mida jõulud tegelikult tähendavad , Erwins
VÕITJA: Fiski tähistamine! (150. aastapäeva album) , Fiski juubelilauljad
Midagi ilusat , Ernie Haase ja allkirjaheli

PARIM LATIINPOP VÕI LINNAALBUM
VÕITJA: YHLQMDLG , Halb jänku

Esimest korda , Camilo
Laud kahele , Kany Garcia
Paus , Ricky Martin
3:33 , Debüüt Nova

PARIM LATIINKIVI VÕI ALTERNATIIVNE ALBUM
Saab , Bajofondo
Koletis , Mošee
Üle lendamine , Prohvetlik kultuur
VÕITJA: Kosmosevallutus , Fito Paez
Preili Colombia , Lido Pepper

PARIM PIIRKONDLIK MEHHIKO MUUSIKAALBUM (KAASAS TEJANO)
Valmistatud Mehhikos , Alejandro Fernández
Serenaad , Lupita Infante
VÕITJA: Laul Mehhikole, 1. kd , Natalia Lafourcade
Tantsivad helid ja huapangod koos Mariachi Sol De Mexico'ga Jose Hernandez , Mariachi Sol De Mexico De Jose Hernandez
AJAPÄEV! , Christian Nodal

PARIM TROOPILINE LATIINALBUM
Minu Tumbao , José Alberto 'Ööbik'
Lõputu , Edwin Bonilla
Ma laulan jätkuvalt armastuse poole (Deluxe) , Jorge Celedon ja Sergio Luis
VÕITJA: 40 , Niširühm
Jõulumälestused , Victor Manuelle

PARIM AMEERIKA JUURTE TULEMUS
'Värvid' - must Pumas
'Sügav armastus' - Bonny Kerge ratsanik
'Lühike ja armas' - Brittany Howard
'Ma olen kadunud' - Norah Jones ja Mavis Staples
VÕITJA: 'Mäletan kõike' - John Prine

PARIM AMEERIKA JUURTE LAUL
'Kajut' - Laura Rogers ja Lydia Rogers
'Lakke põrandani' - Sierra Hull ja Kai Welch
Sarah Jarosz 'Kodulinn'
VÕITJA: 'Mäletan kõike' - Pat McLaughlin ja John Prine
'Hingeta mees' - Tom Overby ja Lucinda Williams

PARIM AMEERIKA ALBUM
Vanad lilled , Courtney Marie Andrews
Loovutamise tingimused , Hiss Kuldne Sõnumitooja
VÕITJA: Maailm kohapeal , Sarah Jarosz
Kuldne , Marcus King
Head hinged, paremad inglid , Lucinda Williams

PARIM BLUEGRASS ALBUM
Mees tules , Danny Barnes
Elada kahes maailmas, kd. 1 , Thomm Jutz
Põhja-Carolina lauluraamat , Järsud kanjoni Rangers
VÕITJA: Kodu , Billy Strings
John Hartfordi lollimängu projekt, kd. 1 , Erinevad artistid

PARIM TRADITSIONAALNE BLUES ALBUM
Kõik minu tasud on makstud Hr Frank
Sa paned mind tundma , Don Bryant
See ja vabandage, mida ma kuulsin , Robert Cray Band
Cypress Grove , Jimmy 'Duck' Holmes
VÕITJA: Rawer kui toores , Bobby Rush

PARIM KAASAEGSE SINISE ALBUM
VÕITJA: Kas olete oma meele veel kaotanud? , Fantastiline Negrito
Ela Paramountis , Ruthie Fosteri bigbänd
Mahl G. , Armastus
Musträstad , Bettye LaVette
Üles ja veerema , Põhja-Mississippi Allstars

PARIM INIMESTE ALBUM
Bonny Kerge ratsanik , Bonny Kerge ratsanik
Täname Tantsu eest , Leonard Cohen
Laul meie tütrele , Laura Marling
Saturni tagasitulek , Salajased õed
VÕITJA: Kõik head ajad , Gillian Welch ja David Rawlings

PARIMAD PIIRKONDLIKUD JUURTE MUUSIKAALBUMID
Minu sugulased 'Nikso Kowaiks' , Musta looži lauljad
Cameron Dupuy ja Cajuni trubaduurid , Cameron Dupuy ja Cajuni trubaduurid
Armas päikesetõus , Neli vett
VÕITJA: Atmosfäär , New Orleansi öised roomlased
Austusavaldus Al Berardile , Armas Cecilia

PARIM REGGAEALBUM
Pea alaspidi , 2020 Buju Banton
Kõrgem koht , Jäta Marley vahele
See kõik tuleb tagasi armastusse , Maxi preester
VÕITJA: Tuleb olla karm , Toots & Maytals
Üks maailm , Hädaldajad

PARIM ÜLEMAAILMINE MUUSIKAALBUM
Fu kroonikad , Kuulikindel
VÕITJA: Kaks korda kõrgem , Burna poiss
Nüüd , Bebel Gilberto
Armastuskirjad , Anoushka Shankar
Amadjar , Tinariwen

PARIMAD LAPSED JA MUSIKAALBUM
VÕITJA: Kõik daamid , Joanie Leeds

Ole valus: album noortele (ja vanadele) juhtidele , Alastair Moock ja sõbrad
Olen optimist , Kirbudel koer
Laulud Singinile ja aposele , Okee dokkide vennad
Metsik elu , Justin Roberts

PARIM RÄÄKITUD SÕNAALBUM (SISALDAB LUULET, AUDIO RAAMATUID JA JUTUSTAMIST)
Hape lastele: mälestusteraamat , Kirp
Alex Trebek - vastus on ... , Ken Jennings
VÕITJA: Blowout: rikutud demokraatia, Rogue State Venemaa ja rikkaim, hävitavaim tööstus kogu maailmas , Rachel Maddow
Püüa ja tapa , Ronan Farrow
Charlotte & aposs Web (E.B. White) , Meryl Streep (ja täielik näitleja)

PARIM KOMEEDIAALBUM
VÕITJA: Must Mitzvah , Tiffany Haddish

Ma armastan kõike , Patton Oswalt
Kahvatu turist , Jim Gaffigan
Pabertiiger , Bill Burr
23 tundi tapmiseks , Jerry Seinfeld

PARIM MUUSIKATEATRI ALBUM
Amelie , Original London Cast
Ameerika utoopia Broadwayl , Original Cast
VÕITJA: Jagged Little Pill , Broadway originaalvalatud
Väike õuduste pood , Uus off-Broadway näitleja
Egiptuse prints , Original Cast
Pehme jõud , Original Cast

PARIM VISUAALMEEDIA KOOSTAMISE SOUNDTRACK
Ilus päev naabruskonnas
Bill & Ted seisab silmitsi muusikaga
Eurovisiooni lauluvõistlus: Tulesaaga lugu
Külmutatud 2
VÕITJA: Jojo Jänes

PARIM Skoori heliriba visuaalsete meediumite jaoks
Ad Astra , Max Richter
Saamine , Kamasi Washington
VÕITJA: Jokker , Hildur Guðnadóttir
1917 , Thomas Newman
Tähesõjad: Skywalkeri tõus , John Williams

PARIM VISUAALMEEDIA KIRJUTATUD LAUL
'Ilusad kummitused' (alates Kassid ) - Taylor Swift
'Kandis mind teiega' (pärit Edasi ) - Brandi Carlile
'Tundmatusse' (alates Külmutatud 2 ) - Idina Menzel & AURORA
VÕITJA: 'Pole aega surra' (alates Pole aega surra ) - Billie Eilish
'Stand Up' (alates Harriet ) - Cynthia Erivo

PARIM INSTRUMENTAALKOOSTIS
'Baby Jack' - Arturo O & aposFarrill & The Afro Ladina jazzorkester
'Ole vesi II' - Christian Sands
'Plumfield' - Alexandre Desplat
VÕITJA: 'Sputnik' - Maria Schneider
'Strata' - Remy Le Boeuf ja aposs Varjude assamblee koos Anna Webberi ja Eric Milleriga

PARIM KORRALDUS, INSTRUMENTAAL- VÕI CAPPELLA
'Vannituba' - Hildur Guðnadóttir
VÕITJA: 'Donna Lee' - John Beasley
'Mesinädalad' - Remy Le Boeuf ja varjatud varjude assamblee
'Tõsta iga häält ja laula' - Jarrett Johnson, Alvin Chea
'Uraan: mustkunstnik' - Jeremy Levy džässiorkester

PARIM KORRALDUS, INSTRUMENDID JA VOKALID
'Tiivad suletud' - Maria Mendes, John Beasley ja Orkest Metropole
'Kõrbelaul' - Säje
'Siit kohast' - Pat Metheny featuring Meshell Ndegeocello
VÕITJA: 'Ta võitis ja apost hoidis sind' - Jacob Collier featuring Rapsody
'Aeglane põlemine' - Becca Stevens, osalevad Jacob Collier, Mark Lettieri, Justin Stanton, Jordan Perlson, Nic Hard, Keita Ogawa, Marcelo Woloski ja Nate Werth

PARIM SALVESTUSPAKETT
Igapäevane elu , Külm mäng
Matused , Lil Wayne
Tervendaja , Grouplove
Suhtlusringides Kaspian
VÕITJA: Vols. 11 ja 12 , Kõrbeseansid

PARIM KASTIGA VÕI ERITUD PIIRATUD RAVIMIGA PAKEND
Flaming Pie (koguja- ja aposs-väljaanne) , Paul McCartney
Hiiglaste staadion 1987, 1989, 1991 , Tänulikud surnud
Režiim , Depeche režiim
VÕITJA: Ood rõõmule , Wilco
Ghostly Internationali lugu , Erinevad artistid

PARIMAD ALBUMI MÄRKUSED
Minstreli näitusel: Minstreli rutiinid stuudiost, 1894–1926
Bakersfieldi heli: lääneriigi kantrimuusika pealinn, 1940–1974
VÕITJA: Dead Man & aposs Pop
Puuduv lüli: kuidas Gus Haenschen meid Joplinist džässini viis ja muusikaäri kujundas
Selgest sinisest taevast

PARIM AJALOOLINE ALBUM
Tähistati 1895–1896 , Üksik Kvartett
Hittin ja apos kaldtee: algusaastad (1936 - 1943) , Nat King Cole
VÕITJA: See on nii hea tunne: Mister Rogersi parim , Härra Rogers
1999. aasta Super Deluxe Edition , Prints
Mälu , Orkestri manöövrid pimedas
Viska oma süda maha: Aafrika täielikud istungid , Béla Fleck

PARIM TEHNILINE ALBUM, MITTEKLASSIKA
Musta augu vikerkaar , Devon Gilfillian
Ootused , Katie Pruitt
VÕITJA: hüperruum , Beck
James , Brittany Howard
25 reisi , Sierra Hull

AASTA TOOTJA, Mitteklassikaline
Jack Antonoff
Ja Auerbach
Dave Cobb
Lendav Lotus
VÕITJA: Andrew Watt

PARIM REMIXED SALVESTUS
'Kas sa kunagi oled (RAC-i segu)' - Phil Good
'Kujuteldavad sõbrad (Morgan Page Remix)' - Deadmau5
'Teie eest palvetamine (Louie Vega Main Remix)' - Jasper Street Co.
VÕITJA: 'Roosid (Imanbek Remix)' - PÜHAS JHN
'Noored ja elus' (Bazzi vs. Haywyre Remix) - Bazzi

PARIM TEHNILINE ALBUM, KLASSIKA
Danielpour: Yeshua kannatus , JoAnn Falletta, James K. Bass, Adam Luebke, UCLA kammerlauljad, Buffalo Filharmooniaorkester ja Buffalo Filharmoonia koor
Gershwin: Porgy ja Bess , David Robertson, Eric Owens, Angel Blue, Metropolitan Opera Orchestra & Chorus
Hynes: väljad , Devonté Hynes ja kolmanda ranniku löökriistad
Ives: täielikud sümfooniad , Gustavo Dudamel ja Los Angelese filharmoonikud
VÕITJA: Šostakovitš: Sümfoonia nr 13, 'Baby Yar' , Riccardo Muti ja Chicago sümfooniaorkester

AASTA TOOTJA, KLASSIKA
Blanton Alspaugh
VÕITJA: David Frost
Jesse Lewis
Dmitriy Lipay
Elaine Martone

PARIM ORKESTRIA TULEMUSLIKKUS
Ameerika aspektid - Pulitzeri väljaanne - Oregoni sümfoonia
Samaaegsus - Islandi sümfooniaorkester
Kopland: 3. sümfoonia - San Francisco sümfoonia
VÕITJA: Ives: täielikud sümfooniad - Los Angelese filharmoonikud
Lutoslawski: Sümfooniad nr 2 ja 3 - Soome Raadio Sümfooniaorkester

PARIM OOPERI SALVESTUS
Dello Joio: kohtuprotsess Rouenis, Bostoni kaasaegse orkestri projekt Odüsseia ooperikoor
Floyd, C .: Mängijate prints , Milwaukee sümfooniaorkester Firenze ooperikoor
VÕITJA: Gershwin: Porgy ja Bess , Metropolitan Opera Orchestra Metropolitan Opera Chorus
Kaubandus: Agrippina , Il Pomo D & aposOro
Zemlinsky: Kääbus , Berliini Deutsche Operi orkester. Berliini Deutsche Operi koor

PARIM KOORI ESITUS
Kartaago , Ristumine
VÕITJA: Danielpour: Yeshua kannatus , James K. Bass, J & aposNai Bridges, Timothy Fallon, Kenneth Overton, Hila Plitmann ja Matthew Worth Buffalo Filharmooniaorkester Buffalo Filharmoonia koor ja UCLA kammerlauljad
Kastalsky: Reekviem , Joseph Charles Beutel ja Püha Luke'i Anna Dennise orkester ja Apossi katedraali kooriühing, Clarioni koor, Kansas City koraal ja Saint Tikhoni koor
Moravec: pühakutee , Joshua Blue, Raehann Bryce-Davis, Dashon Burton, Malcolm J. Merriweather ja Laquita Mitchell New Yorgi oratooriumide selts Orkestrite New Yorgi koori selts

PARIM KAMERAMUUSIKA / VÄIKE KOOSTAMINE
VÕITJA: Kaasaegsed hääled , Pacifica kvartett

Ravirežiimid , Brooklyni rattur
Hearne, T .: Koht , Ted Hearne, Steven Bradshaw, Sophia Byrd, Josephine Lee, Isaiah Robinson, Sol Ruiz, Ayanna Woods & Place'i orkester
Hynes: väljad , Devonté Hynes ja kolmanda ranniku löökriistad
Schumanni kvartetid , Doveri kvartett

PARIM KLASSIKALINE INSTRUMENTAALSOLO
'Adès: Kontsert klaverile ja orkestrale' - Bostoni sümfooniaorkester
'Beethoven: täielikud klaverisonaadid' - Igor Levit
'Bohemian Tales' - Charles Owen Baieri Raadio Sümfooniaorkester
'Sihtkoht Rahmaninov - saabumine' - Philadelphia orkester
VÕITJA: 'Theofanidis: kontsert viiulale ja kammerorkestrile' - Albany sümfoonia

PARIM KLASSIKALINE SOLO VOKALALBUM
Ameerika heliloojad mängus - William Bolcom, Ricky Ian Gordon, Lori Laitman, John Musto , Attacca kvartett, William Bolcom, Ricky Ian Gordon, Lori Laitman, John Musto, Charles Neidich ja Jason Vieaux
Clairières: Lili ja Nadia Boulangeri laulud , Nicholas Phan ja Myra Huang
Farinelli , Harmooniline aed
Lad & aposs armastus , Katie Hyun, Michael Katz, Jessica Meyer, Reginald Mobley ja Ben Russell
VÕITJA: Smyth: Vangla , Elamuskoor Elamusorkester

PARIM KLASSIKA KOMPLEKT
Adès viib läbi Adès , Mark Stone ja Christianne Stotijn Thomas Adès, dirigent Nick Squire, produtsent
Saariaho: Graal Théâtre'i ringkaart Neiges teie poole, kes olete nii kaugel , Clement Mao-Takacs, dirigent Hans Kipfer, produtsent
Serebrier: Sümfoonilised Bachi variatsioonid Lament ja halleluuja flöödikontsert , José Serebrier, dirigent Jens Braun, produtsent
VÕITJA: Thomas, M.T .: Anne Franki päevikust ja meditatsioonidest Rilkes , Isabel Leonard Michael Tilson Thomas, dirigent Jack Vad, produtsent
Woolf, L.P .: Tuli ja üleujutus , Matt Haimovitz Julian Wachner, dirigent Blanton Alspaugh, produtsent

PARIM KAASAEGSE KLASSIKA KOOSTIS
Adès: Kontsert klaverile ja orkestrile , Thomas Adès
Danielpour: Yeshua kannatus , Richard Danielpour
Floyd, C .: Mängijate prints , Carlisle Floyd, helilooja
Hearne, T .: Koht , Ted Hearne
VÕITJA: Rouse: 5. sümfoonia , Christopher Rouse